1. 9

  Herkese selam!

  İnternetin birleştirici gücünden faydalanarak tüm Türkiye tenis severlerini bir araya getirmek istediğimiz TenisForum'u nihayet beğeninize sunuyorum.

  Korttan uzaktayken TenisForum'da buluşuyoruz mottosundan hareketle burada tenis sohbeti, maç paylaşımları, turnuva duyuruları, raket alışverişi ve bilumum konuda yazıp çizeceğiz, yeni başlayan oyunculara yardımcı olacağız ve Türkiye'de online bir tenis kültürü ve topluluğu oluşturmaya çalışacağız.

  Forumumuz içerikle doldukça, anasayfada sol tarafta gördüğünüz panolardan ilginize uygun içerikleri bulabileceksiniz.

  Başlık açmak içinse anasayfadaki + butonuna tıklamanız ve ilgili panoları seçerek bir gönderi oluşturmanız yeterli. Fotoğrafınızı ve diğer detayları Profil kısmına girerek değiştirebilirsiniz.

  Bu başlık altında 👇

  1. Diğer tenis severlere merhaba diyelim,
  2. Favori oyuncumuzu söyleyelim,
  3. Tenisle olan ilişkimizden bahsedelim!

  Böylece yeni gelen tenis severler burada yalnız kalmayacaklarını görmüş olurlar.

  Herkese iyi forumlar ve tenisli günler! 🎾🥳

  1. 1
   Başlık açıldı TenisForum-Meta 19 gün önce
   hava
   Ünvan yok
   Merhaba tenis severler, Umarım bu zamanlarda tenisle bağınızı koparmamışsınızdır. Ben bir hali zamandır oynayamıyorum. Sanırım depresyona girdim. Her neyse! En sevdiğim oyuncu Federer. Tenisle ilişkim çok eski değil. Maalesef çok geç dahil oldum. Tek bir...

   Merhaba tenis severler,

   Umarım bu zamanlarda tenisle bağınızı koparmamışsınızdır. Ben bir hali zamandır oynayamıyorum. Sanırım depresyona girdim. Her neyse! En sevdiğim oyuncu Federer. Tenisle ilişkim çok eski değil. Maalesef çok geç dahil oldum. Tek bir şeye üzülüyorum: Federer'i asıl zamanlarında canlı canlı izleyemedim. Lütfen yaramı deşmeyin.

   Sevgiler..

   xgoywbwhiib6gyxxyggh

   2
   başlıklar
   0
   takipçiler
   Bu Pano Hakkında
   TenisForum.com ile ilgili konuları, tavsiye ve şikayetlerinizi bu pano altında paylaşabilirsiniz.