yazılım mühendisi
 1. 9

  Herkese selam!

  İnternetin birleştirici gücünden faydalanarak tüm Türkiye tenis severlerini bir araya getirmek istediğimiz TenisForum'u nihayet beğeninize sunuyorum.

  Korttan uzaktayken TenisForum'da buluşuyoruz mottosundan hareketle burada tenis sohbeti, maç paylaşımları, turnuva duyuruları, raket alışverişi ve bilumum konuda yazıp çizeceğiz, yeni başlayan oyunculara yardımcı olacağız ve Türkiye'de online bir tenis kültürü ve topluluğu oluşturmaya çalışacağız.

  Forumumuz içerikle doldukça, anasayfada sol tarafta gördüğünüz panolardan ilginize uygun içerikleri bulabileceksiniz.

  Başlık açmak içinse anasayfadaki + butonuna tıklamanız ve ilgili panoları seçerek bir gönderi oluşturmanız yeterli. Fotoğrafınızı ve diğer detayları Profil kısmına girerek değiştirebilirsiniz.

  Bu başlık altında 👇

  1. Diğer tenis severlere merhaba diyelim,
  2. Favori oyuncumuzu söyleyelim,
  3. Tenisle olan ilişkimizden bahsedelim!

  Böylece yeni gelen tenis severler burada yalnız kalmayacaklarını görmüş olurlar.

  Herkese iyi forumlar ve tenisli günler! 🎾🥳

  1. 4
   Bağlantı paylaşıldı Maç Paylaşımları 20 gün önce
   www.youtube.com
   dropshot ninja! admin
   yazılım mühendisi
   O zaman ilk maç paylaşımı benden olsun. Yandaki küçük resme tıklayarak izleyebilirsiniz.Özeti izlediğinizde dünyanın en keyifli maçlarından birini, tamamını izlediğinizde ise dünyanın en sıkıcı maçlarından birini göreceksiniz. Gerçekten 2 buçuk saatlik oy...

   O zaman ilk maç paylaşımı benden olsun. Yandaki küçük resme tıklayarak izleyebilirsiniz.

   Özeti izlediğinizde dünyanın en keyifli maçlarından birini, tamamını izlediğinizde ise dünyanın en sıkıcı maçlarından birini göreceksiniz. Gerçekten 2 buçuk saatlik oyun boyunca bu kadar az rallinin olduğu bir maça ilk defa rastladım. Nadal'ın maç sonrası yaptığı röportajda dediği gibi "topa 3 defa art arda vurma şansı bulamadım".

   Dustin Brown'ın belki de en iyi oyunu, bence tam bir klasik.

   1
   takipçiler
   0
   takip edilen
   Hakkında
   Bilgi yok